Ekogroszek i miał węglowy

UWAGA : 

PROSZĘ PYTAĆ O DOSTĘPNOŚĆ PONIŻSZYCH PRODUKTÓW BEZPOSREDNIO U SPRZEDAWCY!!!

 

EKO RAMBO NOWOŚĆ!

Ekogroszek ekoRAMBO to wyselekcjonowany, wysokoenergetyczny
węgiel o granulacji 5-25 mm potwierdzony certyfikatem jakości. Jego atutem jest niska spiekalność oraz niewielka ilość popiołu. Podczas spalania ukazuje pełnię swoich możliwości, gwarantując sprawne działanie kotła i ekologiczne spalanie dzięki niewielkiej zawartości siarki.
Atutem ekogroszku ekoRAMBO jest jego doskonała relacja ceny do jakości. Doskonale sprawdza się w okresach przejściowych, jesiennych i w trakcie mroźnych zim.
Może być wykorzystywany we wszystkich typach pieców z podajnikiem automatycznym.

 

Ciepło spalania: 26 MJ/kg        Wartość opałowa: 25 MJ/kg       Zawartość popiołu: 6-10%      Zawartość siarki: 0,4-0,6%

                 Granulacja: 5-25 mm                              Wilgotność: 8-14%                                Spiekalność RI: 0-10

EKO MEDEX PREMIUM WIELKI RYWAL SKARBKA

Ekogroszek Medex Premium to wynik wieloletnich badań oraz testów laboratoryjnych potwierdzonych certyfikatem jakości. Powstaje z wyselekcjonowanych węgli z najlepszych kopalń węgla kamiennego charakteryzujących się wysoką wartością opałową (25-27 MJ/kg) przy zachowaniu niskiej spiekalności RI (5-12) oraz niskiej zawartości popiołu (5-8 %).  Poddany starannej obróbce przesiewania oraz selekcji w procesie produkcyjnym zapewnia normowany wymiar 5-25 mm.

Doskonale nadaję się do pieców z automatycznym podajnikiem ślimakowym lub tłokowym.

Ekogroszek Medex  Premium jest konfekcjonowany na nowoczesnej, automatycznej linii pakującej w wygodne 25kg mikrowentylowane worki foliowe.

Produkt cieszący się popularnością wśród klientów ceniących sobie najwyższą jakość spalania. Dzięki swoim walorom użytkowym i ekologicznym zapewni ciepło w Twoim domu.

EKO WESOŁA

Ekogroszek Wesoła jest to paliwo stałe produkowane na bazie węgla kamiennego z Polskiej Grupy Górniczej. Charakteryzuje się doskonałymi parametrami jakościowymi, dzięki czemu uznawany jest za jeden z najlepszych sortymentów do pieców z podajnikiem automatycznym. Najbardziej popularny wśród użytkowników ceniących sobie najwyższą jakość spalania (RI 0-20) oraz najwyższą wartość opałową (27-29 MJ/kg)

Sortyment klasy Premium.

Ekogroszek Wesoła jest konfekcjonowany na nowoczesnej, automatycznej linii pakującej w wygodne 25kg mikrowentylowane worki foliowe.

EKOORZECH

Węgiel kamienny “Eko Orzech” jest przeznaczony do spalania w piecach tradycyjnych centralnego ogrzewania. Ponadto można go stosować do pieców kaflowych oraz w kuchniach węglowych. Powstaje z wyselekcjonowanych węgli ze śląskich kopalń. Produkt wyróżnia niska spiekalność (poniżej 10 RI)  przy zachowaniu wysokiej wartości opałowej (22-26 MJ/kg). Nasz węgiel gwarantuje ciepło i bezawaryjne funkcjonowanie urządzeń grzewczych.

Węgiel kamienny “Eko Orzech” jest konfekcjonowany na nowoczesnej, automatycznej linii pakującej w wygodne 25kg mikrowentylowane worki foliowe.

Produkt cieszący się popularnością wśród klientów ceniących sobie najwyższą jakość spalania. Dzięki swoim walorom użytkowym i ekologicznym zapewni ciepło w Twoim domu.

 

MIAŁ WĘGLOWY

MIAŁ KLASA I

Pochodzi z kruszonego węgla powstałego przy produkcji ekogroszku. Klasy 25-27MJ. To najwyższej jakości, grubszy miał. Pozbawiony zanieczyszczeń. Idealny do kotłów z podajnikiem tłokowym oraz do kotłów zasypowych.

MIAŁ KLASA II

Miał węglowy pozyskiwany z kruszonego węgla po produkcji wysokoenergetycznych eko-groszków . Idealnie nadaje się do pieców z automatycznym podajnikiem szufladkowym oraz paleniskiem rynnowym.  Świetnie sprawdza się również w tradycyjnych kotłach zasypowych oraz miałowych dając niezwykle pozytywne wyniki spalania w postaci m.in. szybko rosnącej temperatury na kotle, długiego wypalania się oraz małej ilości popiołu (3-9 %). Jego wartość opałowa wynosi 26-27 MJ/kg.

Miał węglowy pakowany jest w worki z folii LDPE o masie 25 kg. W trosce o środowisko, folia powinna być poddawana recyklingowi.

W związku z nowelizacją USTAWY O PODATKU AKCYZOWYM od 1 stycznia 2019 r. wymagane będzie podanie NUMERU PESEL oraz NUMERU DOW. OSOBISTEGO w celu zastosowania zwolnienia z podatku akcyzowego (dotyczy osób fizycznych). W przypadku nie podania przy zamówieniu wymaganych danych nie będziemy mogli zastosować zwolnienia a co za tym idzie będzie naliczony podatek akcyzowy CN2701 w kwocie 30,46zł netto do każdej tony. Zapewniamy, że Państwa dane są bezpieczne – przechowujemy je i przetwarzamy zgodnie z obowiązującymi przepisami. (http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20180001697/O/D20181697.pdf?fbclid=IwAR2r4pxzw1N0K4i7uiBWjnkG_uFL3rKSiw0KGswGAApFxAamNJd5XGdemSg)