CLINEX

Clinex to profesjonalne środki do utrzymania czystości. Przeznaczone są do użytkowania w zakładach przemysłowych, handlowych, usłu­gowych, w obiektach kanału HORECA, biurach, szkołach, halach. Clinex to polska marka, niezawodna jakość w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową.

 

Asortyment marki Clinex podzielony został na kilka grup zgodnie z ich przeznaczeniem

  • Do podłóg
  • Do zabezpieczenia posadzek
  • Do mycia powierzchni zmywalnych
  • Do odświeżania i neutralizacji zapachów
  • Do sanitariatów
  • Do czyszczenia tekstyliów
  • Do mycia i czyszczenia urządzeń
  • Linia profit – Wysokoskoncentrowane preparaty

 

Skuteczność działania oraz przystępne ceny są najlepszym motywatorem zakupów asortymentu tej znanej marki.

Zamówienia realizujemy osobiście jak i za pośrednictwem wysyłek kurierskich.

 

Produkty proponowane klientom przez markę Clinex są odpowiednie do czyszczenia zarówno małych jak i dużych powierzchni. Śmiało mogą być stosowane w obiektach o wysokim natężeniu publicznym. Są to środki wysoko skoncentrowane ,a formuła każdego z nich jest stworzona z myślą o konkretnej powierzchni, ponieważ różnią się one materiałami z których są wykonane oraz wymaganiami dotyczącymi pielęgnacji. Duży wybór produktów sprawia , że z łatwością można znaleźć preparat odpowiedni dla danego obiektu oraz rodzaju zabrudzenia przez co gwarantują one skuteczność działania oraz bezpieczeństwo użytkownika.

 

 

W obiektach o wysokiej intensywności użytkowania konieczne jest skuteczne zabezpieczenie powierzchni. To zapewnia ochronę przed zarysowaniami, uszkodzeniami mechanicznymi oraz trudnymi w usunięciu zabrudzeniami. Środki do konserwacji posadzek stworzone na bazie polimerów akrylowych i poliuretanowych, tworzą na zabezpieczonej powierzchni powłokę ochronną, o właściwościach antypoślizgowych.

 

 

Każdy rodzaj powierzchni charakteryzuje się innymi właściwościami, co przekłada się na różnice w ich pielęgnacji i utrzymania w czystości. W ofercie Clinex dostępne są specjalistyczne środki czystości, których skład odpowiada konkretnym powierzchniom. Oferujemy produkty do mycia drewna, szkła, plastiku, kamienia i metalu. Można je stosować zarówno do podłóg, jak też ścian i mebli w zależności od wybranego preparatu.

 

 

Odpowiedni zapach w pomieszczeniu zwiększa komfort osób, które w nim przebywają. Ma on szczególny wpływ na ocenę jakości czystości obiektów użytku publicznego, ale też pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka. Prezentujemy profesjonalne środki czystości w postaci odświeżaczy powietrza dedykowane dla obiektów użytku publicznego i HORECA.

Na rynku dostępne są typowe odświeżacze powietrza, które maskują nieprzyjemne zapachy, a więc zapewniają przyjemny zapach na krótki czas. Wymagają częstego stosowania i nie gwarantują pozbycia się przykrej woni. Neutralizatory zapachów to natomiast produkty, które likwidują te nieprzyjemne, częściowo lub całkowicie. Ich działanie polega na łączeniu się ich cząsteczek z cząsteczkami, które są źródłem nieprzyjemnego zapachu. W ten sposób powstają nowe cząsteczki wolne od przykrej woni.

Neutralizatory to profesjonalne środki czystości, które eliminują nieprzyjemne zapachy i wypełniają pomieszczenie świeżością. W naszej ofercie dostępny jest m.in. neutralizator Nano Protect Silver Odour Killer w dwóch nutach zapachowych. W jego składzie znajdują się nanocząsteczki srebra, które w połączeniu z innymi składnikami skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy.

 

 

Pomieszczenia sanitarne wymagają zarówno bieżącego, jak też okresowego czyszczenia. Jest to gwarancją utrzymania należytej higieny w miejscach, które szczególnie narażone są na rozwój bakterii czy drobnoustrojów. W celu ułatwienia wykonywania tych czynności przez pracowników lokali, biurowców i obiektów gastronomicznych, a także ekipy sprzątające przedstawiamy profesjonalne środki do czyszczenia łazienki , skoncentrowane na skutecznym usuwaniu zabrudzeń, dezynfekcji oraz ochrony przed rozwojem bakterii.

 

 

 

Plamy i zabrudzenia pojawiające się na powierzchniach tekstylnych są niezwykle trudne do usunięcia. Wynika to z konieczności stosowania środków delikatnych, bez substancji wybielających, a  jednocześnie skutecznych w działaniu. Środki do czyszczenia tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin Clinex spełniają te standardy dzięki starannie opracowanej formule i precyzyjnie skomponowanym składnikom.

 

Dbałość o higienę i wysoki poziom czystości w pomieszczeniach w branży gastronomicznej odgrywają szczególną rolę. Ma to wpływ na wizerunek lokalu, ale też na bezpieczeństwo przygotowywanych potraw. Oferujemy profesjonalne środki czystości dla gastronomii przeznaczone do zmywania i czyszczenia wszelkiego rodzaju urządzeń. Są to produkty przeznaczone do mycia powierzchni szklanych, wykonanych ze stali nierdzewnej, a także do wykorzystania w zmywarkach.

 

Specjalistyczne środki czyszczące Profit przeznaczone są do czyszczenia różnych powierzchni w obiektach użytku publicznego. Są dedykowane do bieżącego i okresowego sprzątania, stanowią kompleksową linię produktów do wykorzystania na wszystkich powierzchniach – w pomieszczeniach sanitarnych, biurowych, restauracjach i gastronomii.

Skoncentrowane specjalistyczne środki czyszczące wymagają odpowiedniego stosowania tak, aby przygotowany roztwór był jednocześnie skuteczny oraz bezpieczny dla powierzchni. Systemy dozowania pozwolą Ci zminimalizować ewentualne straty, zwiększając precyzję czyszczenia.

Korzystanie z profesjonalnych systemów dozowania zapewnia prostsze oraz bardziej ekonomiczne korzystanie ze środków chemicznych. Umożliwiają one precyzyjne dostosowanie ilości dawkowanych profesjonalnych środków czyszczących do poziomu zabrudzenia, a także specyfiki konkretnych powierzchni czy czyszczonych urządzeń. Dysponujemy systemami dozowania do urządzeń myjących, a także do rozcieńczania koncentratów chemicznych, które są również dostępne w ofercie Clinex. Stosowane są one w przemyśle gastronomicznym, spożywczym, hotelarskim, a także wykorzystywane przez profesjonalne firmy sprzątające.

Prezentujemy kilka sprawdzonych rozwiązań systemów dozowania, które dostępne są z kompletnym pakietem montażowym. W ofercie znajdziesz pompy perystaltyczne przeznaczone do dozowania chemii do zmywarek gastronomicznych. Posiadają dwa dozowniki, jeden dla płynu myjącego i drugi dla preparatu nabłyszczającego. Mają niewielkie rozmiary, umożliwiają regulację wydajności i zapewniają niezawodność pracy . Do użytku specjalistycznych środków czyszczących z przeznaczeniem do mycia powierzchni zmywalnych polecamy dozownik pro-wash zasilany wodą. Wykorzystywany jest do dozowania koncentratów. Chcąc stosować jednocześnie 5 różnych środków chemicznych, zdecyduj się na dozownik Ecomulti Compact, który zasilany jest wodą z sieci wodociągowej.