Inne do ogrodu: paliki, taśmy, worki

Dla miłośników prac w ogrodzie mamy w swojej ofercie również:

  • paliki do stabilizacji drzew,
  • taśmy do mocowania drzew,,
  • worki raszlowe.

Paliki do stabilizacji drzewek

Paliki do drzewek na jednym końcu zakończone są szpicem. Stosowane są do wzmocnień i ochrony świeżo wsadzonych drzewek. Palisady bardzo dobrze sprawdzają się przy budowaniu i zabezpieczaniu skarp, tworząc tarasy o różnych poziomach wysokości. Można zatem mówić o ich bardzo zróżnicowanym zastosowaniu, Używa się ich również do wydzielania i odgradzania konkretnej przestrzeni ogrodowej oraz wytyczania ścieżek czy chodników. Paliki montuje się je w ziemi poprzez ich wbijanie lub wkopanie.

Palisady ogrodowe, czyli inaczej paliki do drzewek, dostępne są już w cenie 9,50 zł! ( palik o wymiarach 5cm x 200cm- impregnowany)

WORKI RASZLOWE

Oferowany przez naszą firmę worek raszlowy o pojemności 15 kg to produkt, który znajduje różnorodne zastosowanie. Przeznaczenie: – do pakownia płodów rolnych, takich jak : ziemniaki, kapusta, cebula, marchew, pietruszka, buraki, seler, por, fasola szparagowa, papryka, ogórki czy jabłka; Nasze worki zgodnie z rozporządzeniem wchodzącym w życie od 25 maja posiadają nadrukowaną flagę Polski . – do pakowania drewna kominkowego oraz opałowego. Parametry: 60 cm x 42 cm W naszej ofercie znajdą Państwo różne rozmiary i pojemności worków. Od 5 kg aż po 25 kg. Minimalne zamówienie 50szt, przy zamówieniach powyżej 250szt cena podlega niewielkiej negocjacji. Koszt dostawy ustalony po złożeniu wstępnego zamówienia.